Delfzijl – Ook dit najaar is er weer een nieuw seizoen van Eetclub ’t Houkje. Iedere laatste dinsdagavond van de maand kookt er weer een groep nieuwe vrijwilligers vanuit een andere cultuur.
Na in het eerste seizoen Indiaas, Iraans, Colombiaans, Indonesisch en vanuit de Chinese cultuur gekookt te hebben, zullen er dit najaar weer nieuwe culturen centraal staan. De eetavonden worden georganiseerd door Stip Delfzijl, Wijkbelangen Delfzijl-Noord en het Bewonersbedrijf Delfzijl-Noord. Ook helpen bewoners van het AZC als vrijwilligers mee.
De volgende eetavond staat gepland op dinsdag 1 november (een week later dan normaal vanwege zaalbezetting), aanvang 17:30 en het eten begint rond 18:00. Aanmelden kan via [email protected] of 0596-639206. De eetavonden vinden plaats in de grote zaal op de 1e verdieping in de Brede School Delfzijl-Noord.