Assen – Afgelopen zondag 15 januari namen een aantal teams van Studio Tapila2 deel aan de UDO Championships voorronde in de Bonte Wever in Assen. Voor de jonge dames was het de eerste wedstrijd van het jaar en behaalden in Assen een goede start voor het komend seizoen. Jerlien Sodiko danste in de Solo categorie t/m 14 jaar een explosief optreden en behaalde de derde prijs.
Duo Indy Sowikromo en Morgyana Sodiko wisten met hun debuut optreden zelfs de tweede prijs binnen te slepen in de categorie Duo 16 jaar en ouder. Het team Infa2ated kwam voor het eerst uit in een hogere categorie van 18 jaar en ouder en won met hun originele choreografie de derde prijs. Ook het oudste team 2che wist in hun categorie een derde prijs te halen. Een geweldige start voor deze jonge dansers onder leiding van Esmee Tapilatu.
De rest van het jaar doen ze mee aan de voorrondes om een kwalificatie te halen voor het Europees- en Wereldkampioenschap Streetdance.