Loppersum – Iedere eerste vrijdag van de maand van 13.00 tot 15.00 uur zullen er ov-ambassadeurs aanwezig zijn bij Stichting Welzijn en Dienstverlening (Stationslaan 10).
Voor veel mensen is het reizen met het openbaar vervoer niet vanzelfsprekend. Ze ondervinden bijvoorbeeld problemen bij het gebruik van de OV-chipkaart, het opladen ervan en het gebruiken van de automaten.
Voor iedereen die ondersteuning kan gebruiken, geven zij deze middag een voorlichting over het openbaar vervoer, de automaten op het station, de ov-chipkaart en antwoord op eventuele vragen.
OV-ambassadeurs beantwoorden vragen van reizigers . Ook begeleiden zij mensen die onzeker zijn in het openbaar vervoer door bijvoorbeeld een keertje mee te reizen
Extra ambassadeurs zijn van harte welkom! Geïnteresseerde vrijwilligers kunnen zich inzetten in de gemeentes: Appingedam, Delfzijl, Ten Boer, Loppersum, Bedum, Winsum, De Marne en Eemsmond. Aanmelden kan via [email protected] of bel met Sabine van der Wal op telefoonnummer 0595-433245.