Siddeburen – Dinsdag hadden de leerlingen van Eemsdeltacollege in Siddeburen wel een heel bijzondere les. Tijdens het vak Biologie van meneer Jongkind, kregen de eerste en tweede klassen een roofvogelshow te zien.
Niet alleen oog in oog
De leerlingen kregen de kans om met eigen ogen buizerds, uilen en valken te bewonderen. Ze stonden dus niet alleen oog in oog met deze vogels, maar mochten ze ook vasthouden en aanraken.
Unieke ervaring
De roofvogelshow die deze leerlingen ervaren heeft een tweeledig karakter. Naast het educatieve karakter van deze les genieten de leerlingen en verbazen zij zich over de schoonheid van de natuur. Tijdens de show wordt veel verteld over de vogels. Aan de hand daarvan worden er na de show vragen gesteld en krijgen ze de opdracht via verschillende media informatie op te zoeken. Daarnaast zijn er prijzen te winnen door een kleurplaat in te leveren. De ervaring die deze leerlingen mogen opdoen is van unieke aard en zal één van de momenten zijn waar ze het later nog over zullen hebben.