Slochteren – Heeft u een bijzonder kledingstuk in de kast met een bijzonder verhaal? Kunstenaar Ellen Kort is op zoek naar mensen die hun verhaal willen delen voor haar tentoonstelling ‘Kleding en Jij’ op Landgoed Fraeylemaborg. De tentoonstelling draait om de rol die kleding speelt in iemands identiteit.
Op zaterdag 25 april en zaterdag 30 mei is Ellen aanwezig op de Fraeylemaborg van 14.00 tot 16.00 uur. Bezoekers worden uitgenodigd een bijzonder kledingstuk mee te nemen. Ellen maakt een foto en luistert naar het verhaal erachter. De foto’s en verhalen worden toegevoegd aan de tentoonstelling.
Een voorbeeld van wat zo’n verhaal kan zijn: Henriette van der Lelij bracht het doopjurkje van haar grootmoeder, geboren in 1898 en overleden in 1997. “Dit is een mooie emotionele herinnering aan haar, die zo nooit verloren gaat.”
Deelname is gratis, maar het aantal plaatsen is beperkt. Reserveren kan via info@fraeylemaborg.nl.




