Farmsum – Op de Oosterveldweg ter hoogte van de zeesluizen in Farmsum zijn dinsdagmiddag zeven auto’s betrokken geraakt bij twee verschillende ongevallen. Het eerst ongeval waarbij drie auto’s waren betrokken vond plaats vlak voor de rotonde met de Hogelandsterweg.
Verkeer dat hier achter reed merkte waarschijnlijk te laat op dat het overige verkeer tot stilstand kwam. Hierop volgde een tweede aanrijding waarbij vier voertuigen waren betrokken.
Meerdere personen werden door ambulancepersoneel nagekeken. Uiteindelijk werd één persoon overgebracht naar een ziekenhuis voor onderzoek. Vier auto’s waren niet meer in staat om hun weg te vervolgen en werden door een berger afgesleept. Het verkeer op de Oosterveld heeft enige hinder ondervonden door dat er tijdens de afhandeling van het ongeval maar één rijstrook beschikbaar was.
[gallery_bank type=”images” format=”thumbnail” title=”false” desc=”false” responsive=”true” display=”all” sort_by=”sort_order” special_effect=”none” animation_effect=”bounce” album_title=”false” album_id=”1086″]