Delfzijl – Voetbalvereniging NEC Delfzijl heeft invulling gevonden voor de vrijgekomen plek van hoofdtrainer.
NEC Delfzijl is erin geslaagd om weer een zeer talentvolle ambitieuze trainer te contracteren vanaf het nieuwe seizoen 2017/2018. Kees Pranger, woonachtig in Leek, heeft als voetballer een verleden bij o.a. VEV’67 en CSVH en is momenteel de hoofdtrainer van sv de Heracliden.
Hiermee zet NEC Delfzijl de visie door, welke door de huidige hoofdtrainer Erwin Heerlijn is ingezet. De moderne manier van trainen waarin deze nieuwe generatie van trainers door de KNVB wordt opgeleid, wordt door NEC Delfzijl onderschreven. Daarnaast vinden beide partijen het belangrijk dat er aandacht is voor een breder kader binnen de club om de doelen te bereiken. Jeugd, vrijwilligers, staf en de rest van de organisatie zijn een voorbeeld van de zaken die belangrijk zijn voor de algehele ontwikkeling.
Dit is tijdens en na het fusieproces bij NEC Delfzijl in gang gezet en zijn zeer content dit met Kees Pranger te kunnen voortzetten.





