Delfzijl – Een dag na de verwoestende brand namen veel mensen een kijkje in het centrum. De grote brand van vrijdag heeft vier panden volledig verwoest, drie andere panden liepen grote schade op.
Het pand van juwelier Wieringa heeft veel schade opgelopen, alle ruiten zijn gebarsten en de gevelplaten zijn gesmolten. Ook heeft de winkel geen stroom en staat er een aggregaat om toch geopend te kunnen zijn. De winkels van Noordhoff en Expert Boersma hebben veel rook en waterschade op gelopen en zijn de komende tijd gesloten. Smit Sport heeft in verband met rookschade de kleding in de uitverkoop gedaan.
[gallery_bank type=”images” format=”thumbnail” title=”false” desc=”false” responsive=”true” display=”all” sort_by=”sort_order” special_effect=”none” animation_effect=”bounce” album_title=”false” album_id=”937″]