Delfzijl – Brandweer Delfzijl heeft woensdagavond in Biessum een oefening gehouden. De brandweerlieden werden opgeroepen voor een voertuig te water aan de Wierdeweg, er zou in ieder geval een slachtoffer zijn.
Toen het eerste voertuig ter plaatse kwam zat de bestuurster op het dak van de auto. Deze gaf aan dat haar vriendin werd vermist. De bemanning van de tankautospuit ontfermde zich over het slachtoffer op het voertuig. Het oppervlakte reddingsteam (ORT) maakte zich op dat moment gereed om de vijver af te zoeken.
Als snel nadat het ORT te water ging werd het slachtoffer onder water gevonden. Deze werd op de kant geholpen waarna de brandweer oefende met reanimeren.
[gallery_bank source_type=”gallery” id=”1449″ layout_type=”thumbnail_layout” alignment=”left” lightbox_type=”nivo_lightbox” order_images_by=”sort_asc” sort_images_by=”sort_order” gallery_title=”hide” gallery_description=”hide” thumbnail_title=”hide” thumbnail_description=”hide” filters=”disable” lazy_load=”disable” search_box=”disable” order_by=”disable” columns=”4″ page_navigation=”disable” animation_effects=”none” special_effects=”none”][/gallery_bank]