Spijk – Het Bloemen en Planten Centrum ‘Bie de Jongens’ in Spijk brengt ook dit jaar een betoverend Winter Wonderland naar het dorp. Met een sfeervol programma belooft de kerstperiode een feest van warmte en gezelligheid te worden. Het centrum, met een besneeuwd Kerstbos, Mega Bingo Feestavond met de band Ancora, Kerstworkshops en Candlelight shoppen, is klaar om bezoekers te verwelkomen.
Bij de entree van Winter Wonderland worden gasten begroet met een betoverende tunnel van houten bogen, gedecoreerd met kerstgroen en lichtjes. De bloemenwinkel, verduisterd en verlicht door windlichten, leidt bezoekers naar het Kerstbos. Klaas Jan Moesker en Ron Machielsen van ‘Bie de Jongens’ delen hun enthousiasme: “Dit zeskantige pand en het schoolplein van 1750 vierkante meter maken het mogelijk een sprookjesachtige sfeer te creëren. Alles wat de herfst, Sinterklaas en kerst zo mooi maakt, is tijdens Winter Wonderland te vinden, inclusief sneeuw, koek en zopie.”
Een hoogtepunt was de succesvolle Mega Bingo Feestavond met een optreden van Ancora, waarbij zelfs Sinterklaas en zijn Pieter-mannen onverwacht langskwamen. De verkoop van Nordmann Kerstbomen is gestart in de bloemenwinkel aan de Ubbenasingel, variërend in hoogte tot zes meter. Het assortiment omvat zelfgemaakte Kerstarrangementen, boeketten en de nieuwste trends op het gebied van potten en accessoires, waaronder windlichten, schemerlampen en poppen, allemaal vervaardigd van natuurlijke materialen in betonlook en roestkleuren.
Meer dan 200 dames hebben zich aangemeld voor de populaire Kerstworkshops in een verwarmde tent naast het Kerstbos. “Deze workshops zijn een groot succes. We zijn ooit begonnen met 18 dames, maar het enthousiasme groeide snel. We hebben zelfs een extra avond toegevoegd op woensdag 20 december vanwege het grote aantal aanmeldingen.” Aanmelden kan in de winkel of telefonisch 06-57551146.
Tijdens Winter Wonderland krijgt ook Sinterklaas de gelegenheid om zijn inkopen te doen, en gedurende de laatste weken van het jaar is er bijna elke dag wel iets te beleven in het Spijkster Bloemen- en Planten Centrum. Met tien koopavonden en twee koopzondagen, waaronder thema-avonden zoals Candlelight shoppen, belooft het centrum een magische plek te zijn voor feestelijke ervaringen.