Stedum – Tafeltennisvereniging TALO heeft op donderdag 20 november tafeltennisclinics verzorgd voor de groepen 1 tot en met 8 van twee basisscholen: de Openbare Dalton Basisschool Abt Emo uit Westeremden en Samenwerkingsschool De Klaver uit Stedum. In totaal deden bijna honderd kinderen enthousiast mee.
Voor de leerlingen was in de sporthal een speels circuit opgebouwd met zes verschillende oefeningen. Daarin zaten onder meer varianten op boter-kaas-en-eieren, mikspellen én een uitdagend potje tegen de tafeltennisrobot. Vooral voor de jongste kinderen uit groep 1 en 2 was dat een spannende ervaring. Na afloop kreeg iedereen een tafeltennisbat-sleutelhanger mee naar huis als herinnering aan de sportieve ochtend.
De vereniging kijkt tevreden terug op een geslaagde dag, mede dankzij de inzet van vrijwilligers van TTV TALO, de sportdocent en de betrokken basisscholen.
Kennismaken met tafeltennis
TTV TALO biedt op maandag- en donderdagavond trainingen in de Boshal in Loppersum. De jeugd traint van 18.30 tot 19.30 uur; de senioren van 19.30 tot 21.00 uur. Daarnaast is er op vrijdagochtend van 10.00 tot 11.30 uur training voor OldStars.
Nieuwe spelers mogen vier keer vrijblijvend meetrainen. Bovendien loopt er tot en met december 2025 een actie in samenwerking met Huis voor de Sport Groningen: voor €30 kan men aansluitend nog twaalf weken deelnemen aan de trainingen. Batjes zijn aanwezig in de zaal.
Meer dan sport alleen
Gezelligheid staat bij TTV TALO hoog in het vaandel. De activiteitencommissie organiseert door het jaar heen uiteenlopende evenementen, zoals een nieuwjaarsvisite, (winter)barbecues, bingo- en bowlingavonden. Ook op Koningsdag is de vereniging aanwezig op de vrijmarkt in Loppersum met een stand waar koffie en thee worden verkocht.




