Spijk – Schrijfster Desi Rivers uit Spijk heeft haar eerste kinderboek geschreven, waarin haar eigen kat de hoofdrol speelt. In De lente komt volgen jonge lezers de avonturen van Shadow, een nieuwsgierige ragdoll met een zachte, witte vacht en helderblauwe ogen. Het boek verschijnt op vrijdag 24 oktober bij Uitgeverij Boekscout.
In het verhaal ontdekt Shadow de magie van de lente: de zon schijnt, bloemen bloeien en vlinders fladderen vrolijk door de lucht. Wanneer een vlinder hem uitnodigt om te vliegen, vraagt Shadow zich af of een kat dat wel kan. Wat volgt, is een hartverwarmend avontuur over vriendschap, verwondering en de kracht van dromen.
Rivers liet zich inspireren door haar eigen kat, die eveneens Shadow heet. “Hij is lief, speels en altijd nieuwsgierig,” vertelt ze. “Zijn karakter en dagelijkse avonturen waren de perfecte inspiratiebron om een verhaal te schrijven dat kinderen laat dromen, ontdekken en genieten van de kleine wonderen om hen heen.”
Met De lente komt hoopt de schrijfster jonge lezers te prikkelen om met een open blik naar de wereld te kijken — precies zoals Shadow dat doet in zijn vrolijke, dromerige ontdekkingen.
Boekgegevens
| Titel: De lente komt – De avonturen van de ragdoll-kater Shadow Auteur: Desi Rivers Verschijningsdatum: 24-10-2025 ISBN: 9789465288468 Prijs: €15,50, incl. verwerk- en verzendkosten naar Nederland en België | Uitvoering: Paperback Aantal pagina’s: 36 |




