Delfzijl – Afgelopen donderdagavond stonden Plien & Bianca in een uitverkochte zaal van Theater de Molenberg in Delfzijl. Met hun bekende mix van humor, typetjes en herkenbare situaties wisten zij het publiek van begin tot eind te vermaken.
Na afloop van de voorstelling volgde nog een bijzonder moment. Plien & Bianca zijn namelijk gestart met De Provinfluencers, een initiatief waarbij zij proberen om 100.000 volgers op Instagram te bereiken. In deze zoektocht naar het influencer bestaan draait het niet alleen om humor, maar ook om herkenbare content uit het dagelijks leven.
Daar horen natuurlijk ook de juiste middelen bij. Koken & Wonen uit Appingedam, recent uitgeroepen tot de beste kookwinkel van Nederland, is fan van het duo en besloot hen een steuntje in de rug te geven. Namens de winkel overhandigde Joni Mulder na de voorstelling een hoogwaardige Le Creuset braadpan.
Deze gietijzeren pan staat bekend om zijn kwaliteit en veelzijdigheid en zal door Plien & Bianca gebruikt worden in hun content. Denk aan koken, sketches en alledaagse situaties, waarin humor en herkenning centraal staan.
Met deze ludieke actie krijgt hun online avontuur direct een tastbaar begin. De komende periode zal moeten blijken hoe ver zij komen in hun doel om 100.000 volgers te bereiken.



