Delfzijl – De brandweer van Delfzijl is zondag aan het eind van de middag opgeroepen voor een gaslekkage in een woning aan de Zigzagoven in Delfzijl. Ter plaatste bleek dat er een penetrante lucht werd waargenomen in twee woningen.
Wat de lucht, die vermoedelijk vanuit het riool de woningen in trok, veroorzaakt is nog niet bekend. De brandweer heeft metingen verricht, hieruit kwamen geen gevaarlijk waardes naar voren. De brandweer keerde al snel terug naar de kazerne.
[gallery_bank source_type=”gallery” id=”2609″ layout_type=”thumbnail_layout” alignment=”left” lightbox_type=”nivo_lightbox” order_images_by=”sort_asc” sort_images_by=”sort_order” gallery_title=”hide” gallery_description=”hide” thumbnail_title=”hide” thumbnail_description=”hide” filters=”disable” lazy_load=”enable” search_box=”disable” order_by=”disable” columns=”5″ page_navigation=”disable” animation_effects=”fadeIn” special_effects=”none”][/gallery_bank]