Appingedam – Wat is een betere manier om het nieuwe jaar te beginnen dan met een frisse nieuwjaarsduik? Ook dit jaar organiseren Stichting Bie Daip en Grand Café De Rechtbank het inmiddels bekende evenement Koud Kunstje in het Nieuwe Diep in Appingedam.
De nieuwjaarsduik vindt plaats op 1 januari en begint om 14.30 uur. Vanaf 13.30 uur kunnen deelnemers zich inschrijven bij Grand Café De Rechtbank. Rond het Damsterdiep verzamelen zich traditiegetrouw de echte bikkels om het nieuwe jaar met een ijskoude sprong te starten.
Na afloop is er gelegenheid om weer op te warmen, onder meer met muziek. Het duo El Jackson verzorgt aansluitend de muzikale omlijsting met energieke beats, wat moet zorgen voor een gezellige afsluiting van de eerste dag van het jaar.
Toeschouwers zijn van harte welkom om de deelnemers aan te moedigen langs de waterkant. Of je nu meedoet of alleen komt kijken: Koud Kunstje belooft opnieuw een frisse, feestelijke en gezellige start van het nieuwe jaar te worden.




