Delfzijl – Tijdens de voorjaarsvakantie is er weer van alles te beleven in het MuzeeAquarium in Delfzijl. Van maandag tot en met vrijdag worden er dagelijks activiteiten georganiseerd voor kinderen en gezinnen, zoals knutselen, spelletjes en speurtochten door het museum.
Daarnaast kunnen bezoekers op dinsdagochtend en vrijdagochtend om 10.00 uur een kijkje nemen bij het voeren van de vissen. Een vast onderdeel dat ieder jaar veel belangstelling trekt.
Een bijzonder programmaonderdeel staat gepland op zaterdag 21 februari. Die middag geeft de brandweer een demonstratie waarbij wordt getoond hoe een auto wordt opengeknipt bij een reddingsactie. Deze demonstratie sluit aan bij de wisseltentoonstelling in het MuzeeAquarium over de brandweer van Delfzijl en Farmsum, die dit jaar hun 200-jarig bestaan vieren.
Op de website van het MuzeeAquarium is per dag te vinden welke activiteiten plaatsvinden en op welke tijden. Tijdens de voorjaarsvakantie gelden de reguliere entreeprijzen. Aan de activiteiten zelf zijn geen extra kosten verbonden.




