Delfzijl – Na een korte winterstop hebben de roeiers van Sloeproeivereniging Delfzijl de trainingen weer hervat. Met frisse energie bereiden zij zich voor op het seizoen 2025. Beide sloepen hebben inmiddels hun onderhoudsbeurt gehad en zijn weer klaar voor gebruik. De herensloep Aludux krijgt zelfs een nieuwe kleur, mede mogelijk gemaakt door een sponsor.
Nieuwe leden welkom
De oproep in 2024 heeft enkele nieuwe roeiers en stuurlieden opgeleverd, maar de vereniging is nog steeds op zoek naar enthousiaste leden vanaf 16 jaar. Heb je affiniteit met water en wil je de strijd aangaan met de elementen? Dan is sloeproeien de perfecte uitdaging!
Opleiding voor stuurlieden
Ook wie interesse heeft in sturen, trainen en coachen, maar nog geen ervaring heeft, is welkom. De vereniging biedt een interne opleiding om nieuwe stuurlieden klaar te stomen.
Ligplaats en aanmelden
De sloepen liggen in de haven van Delfzijl, bij de steigers van de Eemsvissers tegenover Hotel de Boegschroef. Geïnteresseerden kunnen zich aanmelden en een keer vrijblijvend meeroeien.
Voor meer informatie of om je aan te melden, neem contact op met de secretaris via e-mail:
📧 [email protected].