Siddeburen – De N33 tussen Assen en Siddeburen is vanaf vrijdagavond 28 augustus 19.00 uur tot maandagochtend 31 augustus 05.00 uur volledig afgesloten in beide richtingen, vanwege regulier onderhoud in opdracht van Rijkswaterstaat. Aannemer Poort van Noord voert het werk uit.
Aansluitend volgt groot onderhoud aan een ander deel van de weg: vanaf Veendam richting Noordbroek is de N33 in de richting van Veendam, inclusief op- en afritten, afgesloten van vrijdagavond 28 augustus 19.00 uur tot woensdagochtend 9 september 05.00 uur. Weggebruikers wordt gevraagd rekening te houden met extra reistijd.
Regulier onderhoudsweekend
Tijdens het onderhoudsweekend tussen Assen en Siddeburen worden maaiwerkzaamheden en groenonderhoud uitgevoerd, bermen en vangrail hersteld, inspecties en keuringen gedaan en kunstwerken zoals viaducten en bruggen, en het asfalt, schoongemaakt.
Groot onderhoud tussen Veendam en Noordbroek
Bij het groot onderhoud tussen Veendam en Noordbroek wordt het asfalt gefreesd en opnieuw aangebracht, samen met nieuwe markeringen. Op meerdere plekken wordt geluidsreducerend asfalt aangelegd. Daarnaast vinden ook hier keuringen, inspecties, groenonderhoud, vangrailonderhoud, bermherstel, reinigingswerk en onkruidbestrijding plaats. Volgens Rijkswaterstaat is dit onderhoud nodig om de kwaliteit van het asfalt te waarborgen.
Omleidingen
Tijdens het reguliere onderhoudsweekend wordt verkeer op de N33 richting Assen bij Siddeburen omgeleid via de N387, A7 en A28, en bij knooppunt Zuidbroek via de A7 en A28. Bij knooppunt Assen wordt verkeer richting Delfzijl omgeleid via de A28, A7 en N362.
Tijdens het groot onderhoud wordt verkeer bij Gieten omgeleid via de N34 en A7 via Groningen, of via de N387, N366 en N367 via Stadskanaal en Winschoten. Verkeer vanaf de A7 richting Noordbroek-Siddeburen gaat via de N362 of de N387, en vanuit Veendam richting Noordbroek-Siddeburen via Winschoten over de N366-N367.
Naast deze omleidingsroutes gelden er ook lokale omleidingen, aangegeven met gele borden.




