Warffum – Aan de Onderdendamsterweg in Warffum heeft vrijdagmorgen een ongeval plaatsgevonden tussen een personenauto en een motorrijder. De motorrijder belande in een sloot en is door de brandweer uit het water gehaald, hij raakte ernstig gewond. Een traumateam kwam ter plaatse om te assisteren.
De automobilist is na het ongeval doorgereden in de richting van Onderdendam en vervolgens richting Winsum. Het gaat om een lichtblauwe Daihatsu Charade, die schade aan de voorzijde heeft en mogelijk een wieldop mist.
De doorrijder is later op de middag aangehouden.
[gallery_bank source_type=”gallery” id=”2452″ layout_type=”thumbnail_layout” alignment=”left” lightbox_type=”nivo_lightbox” order_images_by=”sort_asc” sort_images_by=”sort_order” gallery_title=”hide” gallery_description=”hide” thumbnail_title=”hide” thumbnail_description=”hide” filters=”disable” lazy_load=”disable” search_box=”disable” order_by=”disable” columns=”4″ page_navigation=”disable” animation_effects=”none” special_effects=”none”][/gallery_bank]