Delfzijl – De Vogelvereniging Eemsmond houdt op donderdag 30 en vrijdag 31 oktober haar jaarlijkse vogeltentoonstelling in het Julsinghatehuis in Delfzijl. Bezoekers kunnen beide dagen van 14.00 tot 20.00 uur genieten van een bonte verzameling vogels in alle soorten en kleuren.
Tijdens de tentoonstelling zijn ruim 150 vogels te bewonderen, ingezonden door enthousiaste kwekers uit de regio. Van zangvogels tot tropische prachtvinken – de diversiteit aan soorten maakt de tentoonstelling elk jaar weer een feest voor het oog.
Naast het bewonderen van de vogels is er ook een verkoopklasse, waar liefhebbers de kans krijgen om zelf een mooie vogel aan te schaffen. Verder is er een enveloppenspel met leuke prijzen, wat zorgt voor extra gezelligheid.
De vereniging nodigt iedereen van harte uit om een kijkje te komen nemen. Of je nu een ervaren vogelliefhebber bent of gewoon nieuwsgierig naar de kleurrijke wereld van volièrevogels – de tentoonstelling van Vogelvereniging Eemsmond belooft een sfeervol uitje te worden voor jong en oud.
📅 Data: donderdag 30 en vrijdag 31 oktober
🕑 Tijd: 14.00 – 20.00 uur
📍 Locatie: Julsinghatehuis, Delfzijl






