Ten Boer – Op de N360 heeft vanochtend een ongeluk plaatsgevonden tussen drie voertuigen. Het ongeval vond plaats net voor wegwerkzaamheden op dat punt, waardoor er één rijbaan tijdelijk afgesloten was. Vermoedelijk zagen de twee opkomende voertuigen niet op tijd dat hun voorligger afremde.
Een vrouw heeft mogelijk letsel opgelopen bij het ongeval en moest met hulp van de brandweer uit het voertuig worden geholpen. Ze is later door ambulancepersoneel overgebracht naar het ziekenhuis.
De weg was vanwege de aanrijding deels afgesloten, de politie onderzoekt de toedracht. Een bergingsbedrijf heeft alle voertuigen met schade afgesleept.
[gallery_bank source_type=”gallery” id=”2602″ layout_type=”thumbnail_layout” alignment=”left” lightbox_type=”nivo_lightbox” order_images_by=”sort_asc” sort_images_by=”sort_order” gallery_title=”hide” gallery_description=”hide” thumbnail_title=”hide” thumbnail_description=”hide” filters=”disable” lazy_load=”disable” search_box=”disable” order_by=”disable” columns=”4″ page_navigation=”disable” animation_effects=”none” special_effects=”none”][/gallery_bank]