Delfzijl – Het Seasong- en Folksongkoor De Magellan Singers geeft op zondagmiddag 9 november 2025 zijn jaarlijkse najaarconcert in Theater De Molenberg in Delfzijl. Het optreden krijgt dit jaar een bijzonder tintje: het is het laatste concert in het oude, vertrouwde theater, voordat de deuren van de huidige Molenberg voorgoed sluiten.
Tijdens het concert brengen de Magellan Singers een gevarieerd programma uit hun rijke repertoire — een mix van geliefde klassiekers en verrassend nieuwe nummers, met dit jaar extra aandacht voor Ierse folkmuziek.
Het koor werd opgericht in 1983 en behoort tot de oudste koren in dit genre in Nederland. De groep bestaat uit 23 enthousiaste zangers en een zevenkoppig combo. Met hun aanstekelijke samenzang en energieke optredens hebben de Magellan Singers naam gemaakt in binnen- én buitenland.
Voor dit bijzondere concert werken ze samen met de zanggroep Flexibel uit Delfzijl. Deze formatie staat bekend om haar spontane optredens vol herkenbare hits uit vervlogen tijden, met hier en daar een uitstapje naar recentere nummers.
De middag wordt gepresenteerd door Jetta Post, streektaalzangeres en presentatrice, die het programma op haar eigen warme en humorvolle manier aan elkaar praat. De afsluiting van het concert vormt een ode aan Delfzijl — een passend slot voor deze nostalgische middag.
🎶 Najaarconcert De Magellan Singers
📅 Zondag 9 november 2025 – aanvang 14.00 uur
📍 Theater De Molenberg, Delfzijl
🎟️ Kaarten: €12,50 (inclusief pauzedrankje en garderobe)
📞 Reserveren: 0596-614000
📧 [email protected]







