Spijk – Valentijnsdag staat weer voor de deur. Zaterdag 14 februari is het dé dag om de liefde te vieren en wat is er mooier dan dat te doen met een prachtig boeket bloemen. Bij Bloemen en Planten Centrum Bie de Jongens kunnen klanten terecht voor een ruime keuze aan Valentijnsboeketten.
Om iedereen voldoende gelegenheid te geven een verrassing te regelen, hanteert de bloemenzaak extra ruime openingstijden. Op vrijdag 13 februari is de winkel geopend van 8.00 tot 20.00 uur. Op Valentijnsdag zelf, zaterdag 14 februari, kunnen klanten terecht van 8.00 tot 16.00 uur.
Bloemen blijven een klassiek en geliefd Valentijnscadeau. Rode rozen zijn het bekende symbool van liefde en passie, maar ook tulpen, lelies en orchideeën zijn populaire keuzes. Daarnaast zijn gemengde boeketten een kleurrijke manier om gevoelens te uiten.
Wie het cadeau extra persoonlijk wil maken, kan het boeket aanvullen met een kaartje met een persoonlijke boodschap, chocolade of een klein cadeautje. Om teleurstelling te voorkomen, wordt aangeraden bestellingen tijdig door te geven.
Bestellen kan telefonisch via 06-57551146, per e-mail via [email protected] of via het contactformulier op www.biedejongens.nl.




