Nieuwolda – Op zondag 14 april zal in Nieuwolda weer het jaarlijkse Accordeon & Harmonika Festival worden georganiseerd. Van 11.00 tot 17.30 uur vult de grote zaal van Dorpshuis ’t Trefpunt zich met vrolijke klanken van diverse accordeonisten en harmonikaspelers.
Bekende namen en nieuw talent
Het festival belooft een gevarieerd programma met bekende namen zoals Wouter de Polkaman, Die Gies’ntaler Mander, Peter en Tity Thalau, Sander oet Pekel en Sjirk Ubels. Maar ook nieuw talent krijgt de kans om te schitteren op het podium.
Extra’s voor publiek en muzikanten
Naast de optredens in de grote zaal, zijn er in de kleine zalen twee podia waar accordeonisten en harmonikaspelers vrij kunnen spelen. En voor extra spanning is er een grote verloting met prachtige prijzen.
Een middag vol muziek voor een klein prijsje
De entree voor het festival bedraagt slechts €3,00 per persoon. Kom dus gezellig langs en geniet van een middag vol muziek!
Meer informatie
Kijk voor meer informatie over het Accordeon & Harmonika Festival op www.accordeonfestivalnieuwolda.nl of neem contact op met Pieter en Gerda Groenhagen via 0596-601771 of [email protected].







