Delfzijl – Echtpaar Henk en Jantje Baar zijn vandaag 55 jaar getrouwd. Omdat vanwege de coronacrisis een groot feest er momenteel niet inzit hebben de kinderen geregeld dat Henk en Jantje gedurende de dag verschillende verrassingen voorgeschoteld krijgen.
Vanochtend werd er al ontbijt bezorgd, en werd er een plaatje voor ze gedraaid op radio Noord en tegen de middag kwam Henk de Haan een serenade brengen aan het echtpaar. En zo komt het echtpaar vandaag voor nog meer verrassingen te staan.
[gallery_bank source_type=”gallery” id=”2426″ layout_type=”thumbnail_layout” alignment=”left” lightbox_type=”nivo_lightbox” order_images_by=”sort_asc” sort_images_by=”sort_order” gallery_title=”hide” gallery_description=”hide” thumbnail_title=”hide” thumbnail_description=”hide” filters=”disable” lazy_load=”disable” search_box=”disable” order_by=”disable” columns=”4″ page_navigation=”disable” animation_effects=”none” special_effects=”none”][/gallery_bank]