Den Andel – Aanstaande zaterdagavond (19 juli) kan op het buitenpodium van Andledon worden genoten van Ierse muziek door Cláirhlín en Folkus. Behalve dat beide duo’s apart optreden, zullen ze ook gezamenlijk het podium betreden. De typisch bekende instrumenten en oude Keltische songs komen voorbij.
De muzikanten van Cláirhlín en Folkus ontmoetten elkaar in het Ierse sessie-circuit in het noorden van Nederland. Al gauw besloten ze gezamenlijke optredens te verzorgen. Ingel Baaijens en Hilke Broodtaerts vormen Cláirhlín, Folkus bestaat uit Erik de Jong en Rozanne Ebenau. Met plezier en passie spelen ze de pareltjes van de keltische muziek, van mystieke songs tot dansbare jigs. Daarbij gebruik makend van hun rijke instrumentarium van harp, fiddle, piano-accordeon, bodhran, concertina, zang, tin whistle, gitaar en dwarsfluit.
Het optreden start zaterdagavond 19 juli om 20.30 uur op het buitenpodium van Andledon. Bij slecht weer vindt het optreden binnen plaats. Het optreden is niet gratis en reserveren is niet nodig.