Spijk – Tijdens de feestweek organiseert Bloemen- en Plantencentrum Bie de Jongens op vrijdag 23 mei een feestelijke editie van de jaarlijkse Super Bingo in dorpshuis Spiekhoes aan de Nesweg 1.
De avond belooft veel spanning én gezelligheid met maar liefst vijf superrondes en drie mega rondes. Op het programma staat bovendien een verrassingsact, bekend van radio en televisie.
De prijzenpot is omvangrijk en gevarieerd. Bezoekers maken onder andere kans op huishoudelijke artikelen, vleespakketten, waardebonnen tot €100, een weekendje weg, een winkelwagen vol boodschappen, zomerbloeiers, een kruiwagen vol buitenplanten en grote pluche knuffels.
De zaal opent om 18.30 uur, de bingo start om 19.30 uur. Kaarten kosten €15 per bingoboekje. De voorverkoop is gestart op Goede Vrijdag bij het plantencentrum aan de Ubbenasingel 46. Reserveren kan telefonisch via 06-57551146, met betaling via Tikkie. Let op: er zijn nog slechts 75 kaarten beschikbaar.
De organisatie verwacht een gezellige avond vol verrassingen en enthousiasmeert geïnteresseerden om er op tijd bij te zijn.