Delfzijl/Siddeburen – Hier onder vind u een overzicht met de geslaagden van het Eemsdeltacollege. Iedereen die geslaagd is gefeliciteerd.

VMBO basisberoepsgerichte leerweg

Handel&administratie: Ruben Boer, Ten Boer; Wesley Hofstra, Siddeburen; Joren Horlings,Ten Boer; Rainier Laan, Siddeburen; Richie Roebijat, Delfzijl; Mikail Ünal, Delfzijl.

Techniekbreed: Arcen Aram, Appingedam; Michael Bakker, Delfzijl; Vincent Bernardus, Bierum; Gert-Jan Blik, Nieuwolda; Joey Broeksema, Appingedam; Ruben Fonseca Ferro, Baflo; Roy Gorel, Delfzijl; Kevin Heupers, Nieuwolda; Rinke Poort, Godlinze; Justin Scheltens, Farmsum; Marko Tamminga, Farmsum; Bradley Venema, Delfzijl; Jordy de Vries, Delfzijl.

Zorg&welzijn: Duty Cecilia,Delfzijl; Luka Dewar,Tjuchem; Cassandra Dijk, Delfzijl; Miranda Guske, Delfzijl; Leonie Huberts, Siddeburen; Iwan Lalkens, Spijk; Kimberly Leegstra, Delfzijl; Jalysha Mangoendirjo, Delfzijl; Björn van Santen, Delfzijl; Samantha Visser, Appingedam.

VMBO kaderberoepsgerichte leerweg

Handel&administratie: Tobias van Angelen, Delfzijl; Turgay Basaran, Appingedam; Sylvian Brink, Delfzijl; Annejet Dijkman, Spijk; Hasan Dincer, Delfzijl; Matthew Faber, Delfzijl; Nadin Hassan, Appingedam; Dominique Jager, Godlinze; Sanne Ottjes, Delfzijl; Niels Sanders, Delfzijl; Lianne Smit, ’t Zandt Gn; Kevin Uiterwaal, Wagenborgen; Henry Vrieling, Tjuchem; Lars Werther, Delfzijl; Egbert Westerhuis, Godlinze.

Techniekbreed: Leroy van Aarle, Appingedam; Niels Akkerman, Siddeburen; Kevin Birza, Holwierde; Wouter Brons, Delfzijl; Richard van Dam, Loppersum; Stefan van Delden, Delfzijl; Wouter Dijkema, Wirdum; Niek Dijkema, Delfzijl; Wesley Gomes, Delfzijl; Lesley de Graaf, Delfzijl; Anton Grashuis, Meedhuizen; Jeffrey Hendriks, Delfzijl; Sander Hofman, Holwierde; Harmen Huberts, Siddeburen; Michiel Huizinga, Delfzijl; Arnoud Jager, Steendam; Jouke Jansen, Oosterwijtwerd; Remon Klip, Wagenborgen; Nick Kriessan, Delfzijl; Christian Kuiper, Siddeburen; Justin Loois, Delfzijl; Euvertson Martis, Delfzijl; Antonio Matheusen, Delfzijl; Thomas Meijer, Delfzijl; Raymi Mossel, Delfzijl; Rick Mulder, Bierum; Raymon Niedorff, Appingedam; Jeroen Oosterhuis, Holwierde; Sander Pot, Delfzijl; Scott de Ridder, Hellum; Jaïr Rosaria, Delfzijl; Vincent Schenkel, Ten Post; Rick Schepel, Siddeburen; Raymond Storteboom, Siddeburen; Kevin Stuut, Delfzijl; Onur Tunç, Appingedam; Wesley de Vries, Delfzijl; Arjan de Weerdt, Bierum; Hinse Weijs, Delfzijl.

Zorg&welzijn: Celine Baas, Delfzijl; Daphne Bakker, Tjuchem; Kelley Boerman, Appingedam; Alejandro Bos, Appingedam; Yvonne Broekhuizen, Loppersum; Gijs Burgler, Farmsum; Rianne Derksen, Appingedam; Femke Feringa, Garrelsweer; Melissa da Graça,Delfzijl; Angela Greven, Delfzijl; Desray de Haan, Meedhuizen; Sabine Hoofdmann, Delfzijl; Lisanne Huisman, Delfzijl; Anice Jonkman, Appingedam; Jelma Keizer, Appingedam; Marleen Kempinga, Delfzijl; Lisa Koolhof, Siddeburen; Yvet Koster, Appingedam; Nyke Luttel, Appingedam; Joyce Moesker, Spijk; Anne-Myrthe Pot, Delfzijl; Shahalina Ramadhin, Delfzijl; Nienke Remminga, Garrelsweer; Esmee Ridderbos, Appingedam; Ceyda Solak, Delfzijl; Serrano Teune, Farmsum; Göknur Turgut, Delfzijl; EllenVegter, Spijk; Dagmar Veldman,Delfzijl; Délano Visscher, Delfzijl;Quinty Vriemoedt, Appingedam; Arjen de Vries, Holwierde; Robin Weessies, Appingedam; Daisy Wester, Appingedam; Melissa de Winter, Appingedam.

Zorg&welzijn breed: Sarina Meertens, Overschild; Hilde Til, ’t Zandt.

VMBO Theoretische leerweg:
Saniar Ahmad, Delfzijl; Zoë Bakker, Delfzijl; Xuewen Bakker, Loppersum; Janieke Battjes, Tjuchem; Sherlin Betbejano Adeh, Delfzijl; Saïd Bey, Appingedam; Rick Blaauw, Appingedam; Marlies Boersma, Appingedam; Vincent Bogema, Garrelsweer; Esther Boonstra, Delfzijl; Elke Borg, Meedhuizen; Mathijs Bos,Delfzijl; Lucinde Bos, Delfzijl; Vincent Bosman, Holwierde; Hayet Bouhali, Delfzijl; Manon Bouwmeester, Appingedam; Roy Boyer, Appingedam; Sander Bult, Delfzijl; Beyza Çakir, Appingedam; Henri Claus, Loppersum; Jim Dijkstra, Appingedam; Albert van Donderen, Delfzijl; Duncan Duivis, Appingedam; Rowin Fambrene, Appingedam; Alissa Haan, Appingedam; Sylvana Haan,Farmsum; Yasmin Haringa, Slochteren; Salih Hayranoglu, Delfzijl; Lisanne Heethuis, Wagenborgen; Ellen Helmantel, Loppersum; Lars Heukers ,Delfzijl; Marc Hielema,Loppersum; Jennifer Hollander, Meedhuizen; Emma Holwerda , Appingedam; Daan Huft, Appingedam; Marx Janssens, Appingedam; Vincent Jonkman, Ten Boer; Damian Kruijer, Delfzijl; Lisa van der Kwast, Delfzijl; Thom Lalkens, Siddeburen; Stewart Liu, Delfzijl; Stephan Mangoendirjo, Delfzijl; Jordi Meijer, Delfzijl; Wesley Meijer,Delfzijl; Daan Mellema, Appingedam; Melissa Mulder, Delfzijl; Gabriël Nunez Sosa, Groningen; Larissa Oldenburger, Appingedam; Savannah Oorlog, Delfzijl; Emiel Oosten, Delfzijl; Berke Pedük, Delfzijl; Noëlla van der Ploeg, Spijk; Nina van Randwijk, Wirdum;Erwin Reitsema, Delfzijl; Lisanne Roelfsema, Delfzijl; Jennieke Ruzius, Holwierde; Talip Sayim, Delfzijl; Sam Schellekens, ’t Zandt Gn; Danny Schmehl, Farmsum; Shannon Schoonhoven, Ten Boer; Yasin Sevimli , Delfzijl; Rivka Siesling, Schildwolde; Jasper Smit, Garrelsweer; Niels Smit, Spijk; Samiena Soekha, Delfzijl; Silke Spijk, Wirdum; Kjell Spraakman, Oosterwijtwerd; Elina Steenbergen, Delfzijl; Mandy Stoppels, Steendam; Esther Tap, Delfzijl; Han Tjassing, Delfzijl; Djaël Tualena, Delfzijl; Thomas Utrecht, Appingedam; Niels Veenstra, Tjuchem; Richard Vesters, Delfzijl; Gerben van der Waal, Delfzijl; Amanda van Weerden, Delfzijl; Eva van der Werf, Delfzijl; Nathalie Wicherts,Delfzijl; Jesper Wijchers,Delfzijl; Marijn Wilke de Souza, Delfzijl; Wilko Woldhuis,Ten Post.

HAVO:
Manon Andreae, Delfzijl; Mark Bakker, Appingedam; Marleen Bierman, Delfzijl; Emma Bijleveld, Appingedam; Kevin Bijlsma, Spijk; Julian Bijman, Siddeburen; Merijn Binnekamp, Loppersum; Daniëlle Boonstra, Delfzijl; Anneloes Bosscher, Delfzijl; Niels Bouman, Delfzijl; Caithlin Breedijk, Hellum; Cas Brouwer, Delfzijl; Danny Bult, Delfzijl; Justin Bus, Siddeburen; Lauren Cijsouw, Spijk; Naomi Cramer,Delfzijl; Bjorn Dijkema, Appingedam; Janine van Dijken, Spijk; Sam Dijkstra, Appingedam; Anouk Dijkstra, Delfzijl; Jordi Doornbos, Ten Post; Bram Doornbos, Winneweer; Robin Flikkema, Loppersum; Marieke Geerts, Delfzijl; Emma Gijzenberg, Spijk; Daphne Graveland, Meedhuizen; Christiaan de Gries, Wagenborgen; Gijs Groenendal, Stedum; Wenke Haaijer, Delfzijl; Max Haveman, Godlinze; Leonie Hofman, Appingedam; Arne Hofstede, Appingedam; Jelte Hogendorp, Delfzijl; Dian Hoogeveen, Holwierde; Mirte Hoorndijk, Appingedam; José Horsten, Appingedam; Sander ten Hove, Holwierde; Martijn Hoving, Appingedam; Ellis Huizenga, Leermens; Jadi Hut, Siddeburen; Leonie Jansen, Schildwolde; Rian de Jonge, Delfzijl; Jeike Juk, Appingedam; Joost Kilburn, Appingedam; Harjan Knapper, Woldendorp; Melissa van Koldam, Delfzijl; Mariska Köller, Delfzijl; Jelle van Komen, Appingedam; Jeroen          Koster, Loppersum; Ruben Kwant, Appingedam; Nadia Latukerlutu, Appingedam; Joëlle Latupeirissa, Delfzijl; Johan Lubbers, Nieuwolda; Amber Meedendorp, Appingedam; Irene Meijer, Appingedam; Laura Mellema, Delfzijl;Ramon Moesker, Siddeburen; Frank van Niejenhuis, Farmsum; Vincent Noordhof, Appingedam; Martien Overgaauw, Holwierde;Loes Pijper, Spijk; Peter Ploegh, Appingedam; Lianne Ploegh, Appingedam; Tom Potze, Appingedam; Evelyne Reinders, Holwierde; Elise Rensink, Appingedam; Younice Rijnders, Holwierde; Robert Ritsema, Appingedam; Emma Santing, Delfzijl; Geanne Schenkel, Garrelsweer; Siska Schlukebir, Godlinze; Gerben Schouwstra,Delfzijl; Marco Schouwstra, Siddeburen; Victor Sintenie, Delfzijl; Erwin Slagter, Siddeburen; Jaron Slagter, Appingedam; Inge Stok, Appingedam; Niels Swaving, Sappemeer; Jonathan Switijnk, Delfzijl; Alex Tillema, Farmsum; Janiek Timmer, Farmsum; Shefali Timmermans, Holwierde; Joyce van der Veen, Holwierde; Keanu Veldman, Delfzijl; Luuk Vink, Siddeburen; Donya Vinkes, Farmsum; Irene de Vries, Holwierde; Bart de Vries, Holwierde; Nant Weessies, Appingedam; Ryan van der Weiden, Delfzijl; Niek Weistra, Loppersum; Ruben Westenberg, Oosterwijtwerd; Jordi Westra, Delfzijl; Jasmijn Wever, Delfzijl; Deborah Wieringa, Uithuizen; Lydia Wiertsema, Spijk; Inge Willemsen, Garrelsweer; Martijn Winter, Loppersum; Rachella Wolting, Appingedam; Mariëlle Wosinsky, Delfzijl; Adaja van Woudenberg, Appingedam; Thibauld Zonderop, Siddeburen; Erik van Zuiden, Delfzijl; Linda Zwier, Delfzijl.

VWO:
Haci Kaan Aksakal, Delfzijl; Maiar Alhaddad, Delfzijl; Shannon Ayre, Delfzijl; Nanda van den Berg, Appingedam; Ellen Bruijn, Delfzijl; Rob van der Burg, Steendam; Joris Degenaar, Holwierde; Tom Dekker, Holwierde; Linda Eissens, Appingedam; Maxine van Ekelenburg, Appingedam; Rick van Essen, Spijk; Cor Feitsma, Eenum; Thomas Frik, Delfzijl; Renee Gelderloos, Wagenborgen; Marloes Groenhagen, Delfzijl; Anita Groenveld, Spijk; Nienke Haaijer, Delfzijl; Nienke de Haan, Appingedam; Jolanda Hanekamp, Loppersum; Maybrit Hansen, Wagenborgen; Maike Huizenga, Leermens; Matthijs de Jong, Appingedam; Koen Leertouwer, Appingedam; Renske Linstra, Appingedam; Matthijs Loer, Delfzijl; Marc Lulofs, Appingedam; Melissa Meijer, Wagenborgen; Kim Molag, Appingedam; Kayleigh Mollema, Godlinze; Leah Mossel, Delfzijl; Lenty Niël, Delfzijl; Dennis Overzet, Appingedam; Jeroen Pot, Delfzijl; Tijmen van Ree, Meedhuizen; Kirsten Ritsema, Loppersum; Lotte Schaper, Wagenborgen; Lars Schildt, Delfzijl; Sharon Schipper, Delfzijl; Magda Schreuder, Oosterwijtwerd; Mandy Slagter, Farmsum; Lisa Smit, ’t Zandt; Annelore Tolhuizen, Loppersum; Stefan Uil, Siddeburen; Loes de Vries, Delfzijl; Laurens Wals, Delfzijl; Kim Warink, Delfzijl; Sanne Warta, Wagenborgen; Lisa Westenberg, Oosterwijtwerd; Henrieke Westerhuis, Termunterzijl; Roxanne van Wijk, Delfzijl; Zus Wils, Appingedam; Lotte Windt, Delfzijl; Tom van der Zanden, Loppersum.

Eemsdeltacollege locatie Siddeburen.

VMBO Theoretische leerweg:
Astrid Arendsen, Appingedam; Claudia Baron, Siddeburen; Stijn Buikema, Delfzijl; Laura     Buikema, Delfzijl; Linda Degenhard, Siddeburen; Kimberley Dijkman, Kolham; Hugo Dijkstra, Appingedam; Michael Guske, Delfzijl; Lars Heeres, Siddeburen; Angela Hufenbach, Hellum; Rick Jansen, Siddeburen  ; Maurice Jonker, Schildwolde; Eline Knol, Schildwolde; Lianne Koning, Wagenborgen; Lauri Kuiper, Delfzijl; Thom van der Ploeg, Siddeburen; Marlène Pot, Siddeburen; Alianne Puister, Hellum; Jan-Willem Renken, Siddeburen; Alice de Ruiter, Wagenborgen; Lisa Schortinghuis, Slochteren; Meike Stokebrook, Siddeburen; Arjan Telkamp, Siddeburen; Frouke Tjabringa, Siddeburen; Arend Uil, Siddeburen; Yorick Vegter, Siddeburen; Lonneke Wagenaar, Slochteren; Nora Wildeboer, Overschild; Kevin van der Wolde, Schildwolde.

Advertenties